
Din varukorg är tom.
620,00 kr / styck inkl moms
| Storlek mm | 157x49,7x60 |
|---|---|
| LED Chips Effekt W | 30 |
| Färgtemperatur | 5700K |
| Fuktskydd värde (IPXX) | IP69K |
| Ljusbild | FLOOD |
| Volt (V) | Multivolt, 10, 12, 16, 18, 24, 28, 30 |
| Strömförbrukning | 1,33A@24V, 2,64A@12V |
| Lampsockel / Kontakt | DT |
| Godkännande | R10, R65 |
Utför ditt arbete med självförtroende, oavsett ljusförhållanden, med hjälp av BriodLights arbetslampa. Denna högkvalitativa arbetslampa levererar kraftfull belysning och ökar produktiviteten och säkerheten i din arbetsmiljö.
Med BriodLights arbetslampa kan du förvänta dig utmärkt prestanda och hållbarhet. Oavsett din arbetsmiljö, kan du lita på att denna lampa kommer att leverera kraftfull och tillförlitlig belysning.
LED: 6 x LED
Teoretiska Lumen: 2 880 lm
Faktiska Lumen: 2 000 lm
Räckvidd: 1 lux @ 73 m
Volt: 10-30V
Effekt: 30W
Strömförbrukning: 2,64A@12V | 1,33A@24V
Färgtemperatur: 5700K
Ljusbild: Bred
Certifikat: ECE R10, R65
Fuktskydd: IP69K
Anslutning: DT-kontakt med 0,5m kabel
Mått & Vikt (BxHxD): 157×49,7×60 mm / 0,47 kg
Garanti: –
| 5 stjärnor | 0% | |
| 4 stjärnor | 0% | |
| 3 stjärnor | 0% | |
| 2 stjärnor | 0% | |
| 1 stjärna | 0% |
Inga recensioner ännu.
Heads up!
Vi lanserar just nu vår nya e-handel, alla som haft konto på vår gamla sajt kommer att få ett mail av oss
med uppdaterade uppgifter löpande. Har du inte fått något mail av oss innan den 16/8, kontakta då oss
här.