
Din varukorg är tom.
1.235,00 kr / styck inkl moms
| Storlek mm | 101x97x57 |
|---|---|
| LED Chips Effekt W | 29 |
| Färgtemperatur | 6000K |
| Fuktskydd värde (IPXX) | IP69K |
| Volt (V) | 12, 24 |
| Strömförbrukning | 1,2A@24V |
| Lampsockel / Kontakt | DT |
| Godkännande | EMC: ISO 13766 - ISO 14982 - ISO 12985 - CISPR25 Class 5 |
ABL SL2000 FL arbetsbelysning ger en kraftfull och stabil belysning för alla dina behov. Denna arbetsbelysning är speciellt utformad för att möta och överträffa krävande branschkrav, vilket gör den till en idealisk lösning för olika tillämpningar. Trots sitt kompakta format, ger denna arbetslampa en bred symmetrisk ljusbild för effektiv belysning.
Med ABL SL2000 FL arbetsbelysning kan du lita på stabil och effektiv belysning oavsett dina arbetsförhållanden. Investera i denna arbetslampa idag för en bättre arbetsupplevelse.
LED: 6 x LED
Faktiska Lumen: 2000 lm
Volt: 12-24V DC
Effekt: 29W
Strömförbrukning: 1,2A @ 24V
Färgtemperatur: 6000K
Ljusbild: Driving
Certifikat: ISO 13766 – ISO 14982 – ISO 12985 – CISPR25 Class 5
Fuktskydd: IP69K
Anslutning: DT
Mått & Vikt: 101x97x57 mm | 0.55kg
Vibration: 60 G
Stötmotstånd: 15 Grms, from 24Hz to 2000Hz
Garanti: 5år
| 5 stjärnor | 0% | |
| 4 stjärnor | 0% | |
| 3 stjärnor | 0% | |
| 2 stjärnor | 0% | |
| 1 stjärna | 0% |
Inga recensioner ännu.
Heads up!
Vi lanserar just nu vår nya e-handel, alla som haft konto på vår gamla sajt kommer att få ett mail av oss
med uppdaterade uppgifter löpande. Har du inte fått något mail av oss innan den 16/8, kontakta då oss
här.