
Din varukorg är tom.
19.995,00 kr / paket inkl moms
Upptäck Extraljuspaket OZZ 9″ White med Extraljusfäste Rallyfemma för 5 Extraljus! Maximal sikt och stil i en kraftfull vit design. Perfekt för dig som vill kombinera överlägsen prestanda och elegant estetik på vägarna. Uppgradera idag och kör säkrare!
| LED Chips Effekt W | 130, 134 |
|---|---|
| Färgtemperatur | 5000K |
| Fuktskydd värde (IPXX) | IP68. IP69K |
| Ljusbild | Driving |
| Volt (V) | 10, 12, 24, 32, 36 |
| Strömförbrukning | 10,5A @ 12V, 5,2A @24V |
| Lampsockel / Kontakt | DT4 |
| Godkännande | ECE, EMC, R10, R112, R7 |
Ta din körupplevelse till nästa nivå med Extraljuspaket OZZ 9″ White med Extraljusfäste Rallyfemma för 5 Extraljus. Detta paket är designat för att ge dig optimal sikt och en stilren, vit finish som inte bara förbättrar din säkerhet på vägarna, utan också höjer utseendet på ditt fordon.
Huvudfunktioner:
Uppgradera ditt fordon med Extraljuspaket OZZ 9″ White och upplev skillnaden. Beställ nu och kör med självförtroende, dag som natt!
Lamptyp: LED
Teoretiska lumen: 15 000 lm
Uppmätta lumen: 10 600 lm
Räckvidd: 1 lux @ R112: 480 m, Boost: 680m
Volt: 10-36V
Effekt vid 12V: R112: 74W, Boost: 134W
Effekt vid 24V: R112: 73W, Boost: 130W
Strömförbrukning vid 12V: 10,5A
Strömförbrukning vid 24V: 5,2A
Färgtemperatur: 5000K
Ljusbild: Driving Beam
Certifikat: ECE R112, R7, R10, CE; REF: 50
Fuktskydd: IP68/69K
Anslutning: DT-4
Mått & Vikt: Ø 220 mm / 2,6 kg
Garanti: 3 år
| 5 stjärnor | 0% | |
| 4 stjärnor | 0% | |
| 3 stjärnor | 0% | |
| 2 stjärnor | 0% | |
| 1 stjärna | 0% |
Inga recensioner ännu.
Heads up!
Vi lanserar just nu vår nya e-handel, alla som haft konto på vår gamla sajt kommer att få ett mail av oss
med uppdaterade uppgifter löpande. Har du inte fått något mail av oss innan den 16/8, kontakta då oss
här.